Duchovná sila rastlín -Adiantum

Peter Filo   30. septembra 2018   Komentáre vypnuté na Duchovná sila rastlín -Adiantum

Rozsiahly výskum, ktorý bol podniknutý za účelom získania informácií o účinkoch rastlín na biopolia človeka bol zameraný predovšetkým na oblasť strednej Európy. Tomu zodpovedá aj výber popísaných rastlín a stromov . Adiantum, u nás nazývaný Adiant, alebo Venušin vlas, je druhom paprade, ktoré sa vyskytujú v trópoch a subtrópoch celého sveta.

Tento kvet sa vymyká štandardným hodnoteniam ktoré používam pri popise rastlín. Adiantum je veľmi prospešný kvet, ktorý pomáha človeku na rôznych úrovniach. Pestuje sa v interiéri, kde vyžaruje svoju liečivú energiu do vzdialenosti 190 centimetrov. Je veľmi dobré mať túto rastlinu vo svojej blízkosti.

Výborne pôsobí na psychiku človeka, posilňuje psychické telo, posilňuje tretie astrálne telo. Dáva silu duchovnému srdcu. Je prospešný pre centrálnu nervovú sústavu, a posilňuje pľúca, najmä Yin pľúc.

Zvláštne u tohto kvetu je to, že svojím vyžarovaním nepatrí medzi kvety liečiteľky, a jeho pomer vyžarovania energie je 98% Qi a 2% magnetizmu. Napriek tomu lieči rôzne úrovne človeka. Geopatogénne vyžarovanie mu neškodí.

Jej umiestnenie v byte z pohľadu Feng shui je najvýhodnejšie v centre bytu, kde posilňuje aj schopnosť rozhodovania sa, alebo v oblasti západu, kde pozitívne pôsobí na energiu detí, a jej energia pomáha budovať krásnu budúcnosť.

Ak umiestnenie v týchto svetových smeroch nie je možné, umiestnite ju tam, kde radi a často sedávate, alebo pracujete.

Peter Filo MMA