Štúdium formou súkromných hodín

Peter Filo   1. októbra 2018   Komentáre vypnuté na Štúdium formou súkromných hodín

      Ponúkame Vám efektívne a flexibilné štúdium. Pre štúdium sa môžete rozhodnúť kedykoľvek, a rozhodnutie je na Vás, kedy a ako často sa zúčastníte školenia, či jeden krát alebo tri razy za mesiac. Individuálne štúdium šetrí čas aj peniaze. Nemusíte za nami cestovať na celý víkend, štúdium prebieha v pracovných dňoch, namiesto víkendu jeden deň intenzívneho štúdia. Školiaci materiál je napísaný zrozumiteľne s množstvom obrázkov, a je delený do jednotlivých tematických častí. Prepracujete sa cez neho individuálnym tempom, pri niektorých druhoch kurzov je možné predĺžiť čas štúdia o polovicu, alebo aj skrátiť štúdium temer polovicu (info nájdete pri jednotlivých kurzoch). Takto sa krok za krokom prepracujete k svojmu študijnému cieľu. Skúšky po absolvovaní kurzov sú nepovinné (info nájdete pri jednotlivých kurzoch). Pri neabsolvovaní skúšky obdržíte absolventský certifikát. Na požiadanie Vám pripravíme kurz na mieru.

Investujte do Vašej budúcnosti.

Aby ste mohli zrealizovať svoje životné ciele, je individuálne štúdium ideálnym nástrojom tvorby Vašej budúcnosti. Pokiaľ sa po prvý krát dostávate do kontaktu s vybratou témou, pomôžeme Vám nastúpiť na tento fascinujúci nový úsek Vašej životnej cesty. Pokiaľ už ste profesionáli vo svojom odbore, štúdium Vám umožní zvýšiť si kvalifikáciu vo Vašej profesionálnej kariére. Individuálne štúdium Vám teraz otvára úplne nové perspektívy. Individuálne kurzy Vám ponúkajú vzdelávanie pod osobným vedením odborníka, čím šetríte čas a peniaze.

Študujte individuálne

Učte sa kedy chcete a ako často chcete, tak, ako máte práve chuť. Rozhodnite o tom, kedy začnete so štúdiom po vašom prihlásení sa na kurz (čo najskôr, alebo až po pár týždňoch)… Na štúdium sa nevzťahuje žiaden začiatok školského roka alebo semester. Môžete začať kedykoľvek počas roka, týmto je to aj ideálny darček pod vianočný stromček (prihlási Vás partner – partnerka, rodič…) a študovať začnete hneď od Vianoc, či od prvého januára. Ušetríte víkend vynaložený na cestovanie do školy, neukrátite o víkendy svoju rodinu, neprídete o čas pre svoje hobby. Pokiaľ sa nedokážete vtesnať do študijného plánu, radi Vám prispôsobíme dĺžku štúdia Vašim individuálnym potrebám (individuálne pre každý druh štúdia). Pre tých, ktorý chcú študovať rýchlo, skrátime dobu štúdia podľa individuálnych požiadaviek.

Staráme sa o vás

Štúdiom u nás máte počas celého štúdia k dispozícii lektora, ktorý Vás bezpečne prevedie úskaliami štúdia. Váš lektor Vám na mieru pripraví školiace materiály, aby zohľadňovali úroveň Vašich vedomostí. Získate spätnú väzbu a budete aktuálne informovaný o výsledkoch.

Pri individuálnom štúdiu Vy rozhodujete kedy sa učíte.

Individuálne štúdium v Bioenergetical.com je možné optimálne skĺbiť s Vašim súkromným a pracovným životom. Nemusíte sa obmedzovať cez víkendy, nemáme pevné študijné dátumy. Sami sa rozhodnete kedy si dáte termín štúdia.

U nás študujete bez časového tlaku a bez rizika

  • Ceny platné pri vašom prihlásení zostávajú v platnosti až do ukončenia Vášho štúdia.
  • Pokiaľ potrebujete na štúdium viacej času, predĺžime bezplatne vaše štúdium až o polovicu času
  • Pokiaľ ste na prvý krát nezvládli záverečnú skúšku, ponúkame Vám druhú skúšku zdarma

Štúdium končí absolventským certifikátom (pri krátkodobých kurzoch) alebo certifikátom profesionálneho Feng Shui poradcu v prípade absolvovania záverečnej skúšky (pokiaľ neabsolvujete skúšku dostanete absolventský certifikát).

Rodinná situácia alebo práca Vám nedovolí pravidelné víkendové štúdium? Radi by ste študovali vlastným tempom? Študujte individuálne u nás. Štúdium prispôsobíte Vašim podmienkam, a svojim štúdiom nezaťažíte rodinu. Podnikanie alebo vedenie vlastnej firmy Vám často nedáva veľa priestoru pre pravidelné štúdium. Individuálne štúdium u nás je ideálna voľba pokiaľ chcete vedomostne rásť a pritom sa naplno venovať ďalším aktivitám. Študijné zošity môžete vziať so sebou kdekoľvek na svete, a učenie môže bežať bez prerušenia.

Šetrite čas a peniaze

Priemerná cena za profesionálny kurz na Slovensku je 150 Euro. Pokiaľ sa kurz nekoná vo Vašom meste, platíte cestovné, stravu, ubytovanie… Napríklad individuálny kurz Feng Shui Profesionál Vás vyjde tiež na 150 Euro, ale za túto cenu máte individuálny prístup, a nie ste zastrčený vo veľkej skupine ľudí. Máte možnosť pokladať otázky, nikto Vás vo Vašom štúdiu s ničím nezdržuje.Ceny platné pri vašom prihlásení zostávajú v platnosti až do ukončenia Vášho štúdia. S nami máte možnosť študovať v termínoch, ktoré Vám vyhovujú najlepšie. Nemusíte sa prispôsobovať termínom kurzov, študujete kedy na to máte chuť. Individuálne vedenie profesionálnym školiteľom máte garantované počas celej časti kurzu takže máte možnosť naživo zažiť učenie z rúk a úst profesionála a položiť akékoľvek množstvo otázok týkajúcich sa štúdia.

V ponuke máme rozličné možnosti individuálneho štúdia

Self Healing:

štúdium formou súkromných hodín

Kurz sebaliečenia cez bytosti svetla – 8 dní

Kurzy Feng Shui na mieru

štúdium formou súkromných hodín

Vy nám poviete svoju predstavu, čo sa chcete naučiť do akej hĺbky sa chcete zvolenej tematike venovať, a my Vám pripravíme kurz na mieru.

Cena celého profesionálneho kurzu Feng Shui s certifikáciou je 1 300 Euro,

(pokiaľ nie je uvedené inak, každý deň štúdia predstavuje jednu časť kurzu, ktorého cena je 130 Euro)

V prípade Vášho záujmu Vám radi zašleme bližšie informácie o náplni kurzov.

Začíname s individuálnym štúdiom

Zvolili ste si svoj kurz? Tak môžeme začať. Kontaktujte nás telefonicky na dolu uvedenom čísle, a dohodnite si termín začiatku štúdia. Pokiaľ chcete štúdium ukončiť čo najskôr, môžete si objednať termín každý týždeň. Pokiaľ chcete ísť pomalším tempom, stačí vám štúdium jeden krát v mesiaci. Pripravíme Vám študijné materiály a môžete začať.

Kontaktujte nás telefonicky na čísle 00420 720 029 845

Napíšte nám na filo.datong@gmail.com